על עופות ושאר ירקות

על עופות ושאר ירקות

כן! אם כבר אורגני אז מכל הכיוונים. 

הכל התחיל מהתירס, סופר סוויט ונילה, זרענו, טיפחנו, השקינו וחיכינו והתירס הטריף אותנו, ולא רק אותנו,  את כולם. בהיר, מתוק, קראנצ'י כזה שאפשר לאכול בלי לבשל , ואורגני!! …אנשים התחילו להגיע אלינו מכל קצוות הארץ, ומשם עברנו לדלעות שגם כן לא איכזבו, והחלטנו להתרחב..כל פעם קצת. הלכנו על הכי טבעי שיש!! עבודת כפיים שהצריכה ידיים עובדות , אורגני, בלי ריסוסים, עם לנכש עשבים שוטים ולחלוק עם החרקים, החפרפרות, הציפורים..הטבע. 

 ואז התוודענו לווף, ארגון המקשר בין חוות אורגניות לאנשים מכל העולם שרוצים לחוות את הטיול שלהם קצת אחרת, ויש כאלו שמגיעים במיוחד בכדי להתנדב. מכל העולם הם מגיעים, חלקם למספר ימים מועט וחלקם לתקופה ארוכה יותר. יחס הוגן של תן  וקח שעובד בהרמוניה ושני הצדדים יוצאים מורווחים. אנחנו מספקים להם מגורים, אוכל, ואירוח כפרי, והם בתמורה עובדים בגינה האורגנית שמתרחבת (מחודש לחודש. . התנדבו אצלינו מארה"ב , קנדה, הונג קונג, צרפת, פולין, נורווגיה, שבדיה, ברלין, וישראל (כן, גם ישראלים )

חוויית גידול הירקות האורגניים היא מאוד מספקת. לראות את האוכל שלנו צומח מהאדמה הטובה ולחלוק אותו איתכם, הלקוחות שלנו, בידיעה שזה מזון מובחר, מזין וטרי גורם לנו לעונג רב.

פרטים על ארגון ווף אפשר למצוא כאן : www.wwoof.org.il

בא לכם גם כן להתנדב? הרשמו לווף והתנדבו ברחבי הארץ והעולם

בישראל הירקות שאנו אוכלים מרוססים עד דק ע"מ שיגיעו יפים ונוצצים לביתנו הקט. אז זהו, שלא אצלינו!! יש לנו מספר ערוגות ואנחנו מגדלים את הירקות שלנו, כמו פעם, בלי קוטלי חרקים וקוטלי אדם. אז החולדים אוכלים לנו חלק מירקות השורש, והחרקים נהנים גם כן ולכן זה עולה יותר!! אבל הבריאות מובטחת

 
דילוג לתוכן