מה זה אומר עוף אורגני??

מה זה אומר עוף אורגני??

הרבה אנשים שואלים אותנו, מה הבדל בין עוף ללא אנטיביוטיקה, לעוף אורגני. אז בואו ונעשה לכם קצת סדר…קודם כל, עוף אורגני משמעו:

האם אנטיביוטיקה משפיעה על גידול בשר?

אנטיביוטיקה. בעוף אורגני אין!! כשחוסכים על מרחב המחייה של התרנגולות, על הניקיון, ועל התזונה, התנאים הם כאלה שאתה חייב לתת לו אנטיביוטיקה בכדי שלא יפתח זיהומים. עוף אורגני, שחי חיי רווחה, בטבע, וניזון היטב, לא מפתח מחלות זיהומיות ולכן לא זקוק לאנטיביוטיקה.

איך גדלה תרנגולת חופש?

עוף אורגני הוא עוף שגדל ללא הורמונים וזרזי גדילה, העוף מגיע למשקל של עוף בוגר בערך לאחר חדשיים. לעומתו, העוף הרגיל, זה שעולה מעט, כלוא, אוכל קמח עצמות, מקבל הורמונים וזרזי גדילה בכדי להגיע למשקל של עוף בוגר תוך חודש. זה חוסך בהוצאות. זה כלכלי, זה זול, זה זמין.

מהי התזונה של עוף חופש אורגני?

התזונה של עוף אורגני היא תזונה אורגנית!! הווה אומר: התרנגולות אוכלות זרעים אורגניים לא מהונדסים. אוכל אמיתי של תרנגולות , לעומת עוף רגיל שניזון מקמח עצמות…. תחשבו לבד מי בריא יותר, עוף רגיל או עוף אורגני?

מה ההבדל בין אורגני ללא אורגני?

עוף חופש. ז"א לא כלוא בכלוב, אלא משוחרר להסתובב, לנקר באדמה, לשכב איפה שבא לו, לפגוש חברים וחברות, תרנגולים ותרנגולות. החופש הזה גורם לתרנגולות להיות חזקות יותר, כי הן בתנועה, בריאות יותר, ובעלי אחוז שומן נמוך יותר.

FARM TO TABLE מהשדה לצלחת
רק בריאות לכולכם

מקווים שהצלחנו להסביר את ההבדלים..

דילוג לתוכן